Skraść serce ukochanej

Odnalezienie prawdziwej miłości to marzenie i życiowy cel sporej ilości osób. W tym celu poznajemy nowych ludzi, korzystamy z serwisów matrymonialnych i wybieramy się na randki. Niektórzy jednak szukają miłości w wyjątkowo nietuzinkowy sposób. Najlepszym tego przykładem są losy Laury Biel i Massimo Toricelli, głównych bohaterów książki pod tytułem “365 dni”, którą napisała Blanka Lipińska (https://www.taniaksiazka.pl/365-dni-blanka-lipinska-p-1045433.html).

Zaskakujące wakacje

Laura postanowiła, że swoje urodziny spędzi w towarzystwie przyjaciół i partnera, Martina, świętując w malowniczym otoczeniu pięknej Sycylii. Turkusowa woda, piaszczyste plaże, palmy, rewelacyjna pogoda i kolorowe drinki. Tym wszystkim zamierzała beztrosko się cieszyć. Nie przewidziała jednak jednego wydarzenia, które w ciągu kilku minut zupełnie odmieniło przebieg jej wyjazdu. Polka niespodziewanie została porwana przez przywódcę sycylijskiej mafii. Massimo Toricelli, bo tak ma on na imię, nie wybrał jej przypadkowo i nie ma wobec niej złych zamiarów. Wręcz przeciwnie, chce zdobyć jej serce.

Prawdziwa miłość?

Massimo niczego nie pragnie tak bardzo, jak spędzić resztę życia u boku Laury. Zabiega o jej względy przy pomocy metod, które znakomicie sprawdzają się w przestępczym świecie. Szantażuje kobietę, oznajmiając jej, że musi pozostać na wyspie przez 365 dni. To czas, który on wykorzysta na rozkochanie jej w sobie. Jeśli mu się nie powiedzie, będzie mogła wrócić do domu, a on o niej zapomni. Zaznacza również, że wszelkie próby wcześniejszej ucieczki, które mogłaby podjąć, będą miały fatalne skutki dla jej bliskich. Laura przystaje na jego warunki, nie mogąc powstrzymać się od obrzydzenia, które czuje do Włocha. Z biegiem czasu odkrywa jednak, że niechęć znika i zostaje zastąpiona przez pożądanie. Parę łączy gorące, pełne namiętności uczucie. Czy okaże się wystarczająco silne, by przetrwać?

Blanka Lipińska, autorka, to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich pisarek. Do branży wydawniczej wdarła się szturmem dzięki swojemu głośnemu debiutowi pod tytułem “365 dni“. Książka zyskała zainteresowanie czytelniczek w całym kraju i szybko doczekała się kontynuacji podzielonej na dwie części: “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. Odważne podejście do seksualności, wyraziści bohaterowie i fabuła pełna zwrotów akcji stały się receptą na sukces Lipińskiej. Pierwszy tom trylogii doczekał się ekranizacji, która znalazła się w zestawieniach najpopularniejszych filmów na platformie Netflix w wielu różnych państwach.

Winobranie zdjęcie utworzone przez ArthurHidden - pl.freepik.com